DOBRO SE DOBRIM VRAĆA
Autor: Tonći Tolić, 15. 11. 2014.

Ranije smo spomenuli kako su vrijedni mališani naše škole sa svojim učiteljicama odlučili pokazati svoju humanost na djelu. Prikupili su puno korisnih namirnica i donirali ih našim nadaleko poznatim Vrgorskim nindžama kako bi ih oni proslijedili potrebitima u našem kraju.

Nindže su  nedavno ugodno   iznenadile i djecu i učitelje svojim originalnim idejama, porukama i poklonima. Poslali su djeci paket s porukom: „Sve u životu morate sagledati iz svih perspektiva, dok ne pronađete onu najljepšu , iza koje se tajna skriva…Iz prave perspektive naš poklon Vam tu tajnu otkriva…J“ Otvorivši paket djeca su oduševljeno u velikom ogledalu s likom Vrgorske nindže ugledala svoje odraze i zaključili da su i oni Nindže sve dok pomažu potrebitima oko sebe.

Nakon nekoliko dana pred školom nas je jedno jutro dočekalo još jedno iznenađenje s porukom, pune vreće mandarina za sve učenike: „ Za zdrav početak dana, svježe iz doline Neretve samo za naše Nindže!“

Eto, drage Nindže, veliko hvala! Sretni smo i ponosni što postojite i djelujete, a svima ostalima poruka: „Dobro se dobrim vraća!“

Knjižničarka

Adriana Turić Erceg